Ahoj, my jsme SABRAGE. Historii naší kapely jsme začali psát v roce 2011. Tehdy jsme se dohodli, že chceme hrát vlastní tvorbu s českými texty a je tomu tak dodnes. Sami vlastně netušíme, jaký styl hrajeme, ale většina lidí z našeho blízkého okolí tvrdí, že by se naše tvorba dala schovat pod škatulku POP-ROCK.
Na to, že nehrajeme až tak dlouho, tak jsme měli tu čest zahrát si s TOP českými a slovenskými kapelami či muzikanty, kteří nás v hudebním životě inspirují – např. Chinaski, No Name, David Koller, Michal Hrůza, Vladimír Mišík & Etc…, Rybičky 48, mandrage, Blue Effect a mnoho dalších…
Celkem máme za sebou takřka tři stovky koncertů, z nichž velmi rádi vzpomínáme třeba na LÉTOFEST, ČESKÉ HRADY.CZ, ROCK FOR PEOPLE, PÁLAVSKÉ VINOBRANÍ V MIKULOVĚ, FINGERS UP MOHELNICE, MUSIC FEST OPEN AIR PŘEŠTĚNICE, MAJÁLES PARDUBICE, MAJÁLES ÚSTÍ NAD LABEM… no zkrátka – všude, kde jsme zahráli, tak tam nám bylo skvěle…
Natočili jsme tři desky, na kterých se producentsky podíleli třeba Boris Carloff, bratři Ondřej a Štěpán Škochovi, Darek Král, Pavel Bohatý či Roman Kašník. Všichni jsou to skvělí muzikanti s úžasným myšlením a my jsme opravdu vděční, že jsme mohli alespoň něco z jejich hudebního umu a zkušeností načerpat.
S velkou pokorou a zároveň s obrovským nadšením jsme přijali nabídku od pana režiséra Rudolfa Havlíka, zda bychom nechtěli, aby naše SKRYTÝ CITY zazněly, coby titulní píseň, ve filmu „PO ČEM MUŽI TOUŽÍ“. Song zní ve filmu dokonce hned dvakrát!!! ;-)
Rozhodně ale nejsme parta kluků, kteří by se nechali uchlácholit nějakými dílčími úspěchy. Makáme, dřeme, trávíme spolu spoustu času na zkušebně, aby bylo každý rok vidět, že jsme se opět o malý kousek posunuli vpřed.

 

 SABRAGE jsou:

Julian - zpěv, kytara

Julian – zpěv, kytara

Ladze - baskytara, zpěv

Ladze – baskytara, zpěv

Matt Diesel - kytara, zpěv

Matt Diesel – kytara, zpěv

Tadeáš Macl - bicí

Tadeáš Macl – bicí